vCard (6.x-1.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Country
ca: País

en: City
ca: Ciutat

en: Province
ca: Província

en: Profiles
ca: Perfils

en: Organization
ca: Organització

en: Telephone
ca: Telèfon
