vCard (6.x-1.5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Download
da: Hent

en: Country
da: Land

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: Street
da: Gade

en: City
da: By

en: Birthday
da: Fødselsdato

en: Province
da: Landsdel

en: Profiles
da: Profiler

en: Organization
da: Organisation

en: Telephone
da: Telefon
