vCard (6.x-1.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Country
lv: Valsts

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Profiles
lv: Profili

en: Telephone
lv: Tālrunis
