vCard (6.x-1.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད
