vCard (6.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Country
cy: Gwlad

en: Street
cy: Stryd

en: City
cy: Tref

en: Profiles
cy: Proffilau
