vCard (6.x-1.6) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Download
et: Allalaadimine

en: Country
et: Riik

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Profiles
et: Profiilid

en: Telephone
et: Telefon
