vCard (6.x-1.6) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Download
it: Scarica

en: Country
it: Paese

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Street
it: Via

en: City
it: Città

en: Birthday
it: Data di nascita

en: Province
it: Provincia

en: Profiles
it: Profili

en: Family name
it: Cognome

en: Organization
it: Organizzazione

en: Telephone
it: Telefono
