vCard (6.x-1.6) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Country
ja: 国

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Street
ja: 番地

en: City
ja: 市区町村

en: Birthday
ja: 誕生日

en: Province
ja: 都道府県

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Organization
ja: 会社

en: Telephone
ja: 電話番号
