vCard (6.x-1.6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Given Name
kn: ಒದಗಿಸಲಾದ ಹೆಸರು

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>
