vCard (6.x-1.6) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Country
pl: Państwo

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Province
pl: Województwo

en: Profiles
pl: Profile

en: Download vcard
pl: Pobierz vcard

en: Organization
pl: Organizacja

en: Telephone
pl: Telefon

en: administer vcard
pl: zarządzanie vcard
