vCard (6.x-1.6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Country
ru: Страна

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Birthday
ru: День рождения

en: Province
ru: Область

en: Profiles
ru: Профили

en: hCard
ru: Контакты (hCard)

en: Family name
ru: Фамилия

en: Organization
ru: Организация

en: Telephone
ru: Телефон

en: Postal
ru: Почта
