vCard (6.x-1.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Country
fi: Maa

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Province
fi: Provinssi

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Telephone
fi: Puhelin
