vCard (6.x-1.7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Country
fr: Pays

en: Display Settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Street
fr: Rue

en: City
fr: Ville

en: Birthday
fr: Anniversaire

en: Profiles
fr: Profils

en: Family name
fr: Nom de famille

en: Organization
fr: Organisation

en: Telephone
fr: Téléphone
