vCard (6.x-1.7) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Country
he: מדינה

en: URL
he: כתובת URL

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Organization
he: ארגון

en: Telephone
he: טלפון
