vCard (6.x-1.7) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Country
lt: Šalis

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Telephone
lt: Telefonas
