vCard (6.x-1.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Country
oc: País

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Province
oc: Província

en: Profiles
oc: Perfils
