vCard (6.x-1.7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Download
ro: Descarcă

en: Country
ro: Ţară

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: Profiles
ro: Profile

en: Telephone
ro: Telefon
