vCard (6.x-1.7) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Country
sv: Land

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Province
sv: Landskap

en: Profiles
sv: Profiler

en: Family name
sv: Efternamn

en: Organization
sv: Organisation

en: Telephone
sv: Telefon
