vCard (6.x-1.7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Country
tr: Ülke

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Street
tr: Cadde

en: City
tr: Şehir

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Profiles
tr: Profiller

en: Telephone
tr: Telefon
