vCard (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Country
hu: Ország

en: URL
hu: Webcím

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Street
hu: Utca

en: City
hu: Város

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Province
hu: Tartomány

en: Profiles
hu: Profilok

en: Not available.
hu: Nem áll rendelkezésre.

en: Family name
hu: Családi név

en: Organization
hu: Szervezet

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: About the author
hu: A szerzőről
