Views displays (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: More
oc: Mai

en: Empty text
oc: Tèxte de pagina void

en: Full
oc: Complet

en: Pager
oc: Paginacion

en: Attachment before
oc: Pèça junta avant

en: Attachment after
oc: Pèça junta aprèp
