Views displays (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: More
cs: Více

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Full
cs: Celé

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Views displays
cs: Zobrazení pohledů

en: Attachment before
cs: Příloha před

en: Views content
cs: Obsah pohledu

en: Attachment after
cs: Příloha za

en: Feed icon
cs: Ikona zdroje
