Views displays (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: More
et: Veel

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Full
et: Täielik

en: Pager
et: Lehitseja

en: Attachment before
et: Manus enne

en: Attachment after
et: Manus pärast

en: Feed icon
et: Voo ikoon
