Views displays (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: More
gl: Máis

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Full
gl: Completo

en: Pager
gl: Paxinador

en: Attachment before
gl: Adxunto antes

en: Attachment after
gl: Adjunto despois
