Views displays (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: More
pl: Więcej

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Full
pl: Pełny

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Views header
pl: Nagłówek widoku

en: Attachment before
pl: Załącznik przed

en: Views content
pl: Zawartość widoku

en: Attachment after
pl: Załącznik za

en: Views footer
pl: Stopka widoku

en: Feed icon
pl: Ikona kanału
