Views displays (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: More
de: Weitere

en: Empty text
de: Leerer Text

en: Full
de: Vollständig

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Admin links
de: Verwaltungs-Links

en: Views displays
de: Views-Anzeigen

en: Display suite
de: Display Suite

en: H1 title
de: H1-Titel

en: H2 title
de: H2-Titel

en: H2 block title
de: H2-Blocktitel

en: Paragraph title
de: Absatztitel

en: Views header
de: Ansichten-Kopfzeile

en: Exposed filters
de: Hervorgehobene Filter

en: Attachment before
de: Anhang vor

en: Views content
de: Ansichts-Inhalt

en: Attachment after
de: Anhang nach

en: Views footer
de: Ansichten-Fußzeile

en: Feed icon
de: Newsfeed-Icon

en: Extended views display modes
de: Erweiterte Anzeige-Modi für Ansichten

en: Views title
de: Titel der Ansicht
