Views displays (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: More
el: Περισσότερα

en: Full
el: Πλήρες

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Attachment before
el: Συνημμένο πριν

en: Attachment after
el: Συνημμένο μετά

en: Feed icon
el: Εικονίδιο ροής
