Views displays (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: More
fa: بیشتر

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Full
fa: کامل

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Admin links
fa: پیوندهای مدیریت

en: Attachment before
fa: پیوست قبل از

en: Attachment after
fa: پیوست بعد از
