Views displays (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: More
fi: Lisää

en: Empty text
fi: Tyhjä teksti

en: Full
fi: Kokonainen

en: Pager
fi: Sivutus

en: Attachment before
fi: Liite ennen

en: Attachment after
fi: Liite jälkeen

en: Feed icon
fi: Syötekuvake
