Views displays (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: More
lv: Vairāk

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Full
lv: Pilns

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc
