Views displays (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: More
pt: Mais

en: Empty text
pt: Mensagem "Não há resultados"

en: Full
pt: Completo

en: Pager
pt: Paginador

en: Views displays
pt: Displays de Views

en: Display suite
pt: Display Suite

en: H1 title
pt: H1 título

en: Paragraph title
pt: Título do parágrafo

en: Attachment before
pt: Anexar antes

en: Views content
pt: Conteúdo de Views

en: Attachment after
pt: Anexar após

en: Feed icon
pt: Ícone do feed

en: Views title
pt: Título da view
