Views displays (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: More
ro: Mai multe

en: Empty text
ro: Text lipsă conţinut

en: Full
ro: Complet

en: Pager
ro: Paginator

en: Attachment before
ro: Atașament deasupra

en: Attachment after
ro: Atașament dedesubt

en: Feed icon
ro: Pictogramă feed
