Views displays (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: More
ru: Ещё

en: Empty text
ru: Текст, если пусто

en: Full
ru: Полный

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Admin links
ru: Административные ссылки

en: Views displays
ru: Виды представлений

en: Display suite
ru: Показать решение

en: H1 title
ru: H1 заголовок

en: H2 title
ru: H2 заголовок

en: H2 block title
ru: Заголовок H2 блока

en: Paragraph title
ru: Заголовок параграфа

en: Attachment before
ru: Вложение перед

en: Attachment after
ru: Вложение после

en: Feed icon
ru: Иконка ленты
