Views displays (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: More
ar: المزيد

en: Empty text
ar: نص خالى

en: Full
ar: كامل

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Attachment before
ar: المرفق السابق

en: Attachment after
ar: المرفق التالي
