Views displays (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: More
ca: Més

en: Empty text
ca: Text buit

en: Full
ca: Complet

en: Pager
ca: Paginador

en: H1 title
ca: Títol H1

en: H2 title
ca: Títol H2

en: Paragraph title
ca: Títol del paràgraf

en: Attachment before
ca: Adjunt abans

en: Attachment after
ca: Adjunt després

en: Feed icon
ca: Icona del canal
