Views displays (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: More
fr: Plus

en: Empty text
fr: Texte de page vide

en: Full
fr: Complet

en: Pager
fr: Pagination

en: Admin links
fr: Liens d'administration

en: H1 title
fr: Titre H1

en: H2 title
fr: Titre H2

en: H2 block title
fr: Titre de bloc H2

en: Paragraph title
fr: Titre de paragraphe

en: Views header
fr: En-tête de la vue

en: Exposed filters
fr: Filtres exposés

en: Attachment before
fr: Vue attachée avant

en: Views content
fr: Contenu de la vue

en: Attachment after
fr: Vue attachée après

en: Views footer
fr: Pied de page de la vue

en: Feed icon
fr: Icône de flux

en: Extended views display modes
fr: Modes étendus d'affichage des vues

en: Views title
fr: Titre des vues
