Views displays (6.x-1.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: More
nl: Meer

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Full
nl: Volledig

en: Pager
nl: Paginering

en: H1 title
nl: H1-titel

en: H2 title
nl: H2-titel

en: Paragraph title
nl: Paragraaftitel

en: Views header
nl: Weergavekop

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: Feed icon
nl: Feed-pictogram

en: Views title
nl: Overzichtstitel
