Views displays (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: More
ja: 続き

en: Empty text
ja: 空のテキスト

en: Full
ja: すべて

en: Pager
ja: ページャー

en: Display suite
ja: ディスプレイスイート

en: Paragraph title
ja: パラグラフタイトル

en: Attachment before
ja: 前に添付

en: Attachment after
ja: 後に添付

en: Feed icon
ja: フィードアイコン
