Views displays (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: More
tr: Devamı

en: Empty text
tr: Boş metin

en: Full
tr: Tam

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Attachment before
tr: Öne ek

en: Attachment after
tr: Arkaya ek

en: Feed icon
tr: Besleme simgesi
