Views displays (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: More
da: Mere

en: Empty text
da: Tom tekst

en: Full
da: Fuld

en: Attachment before
da: Vedhæftning før

en: Attachment after
da: Vedhæftning efter

en: Feed icon
da: Feed-ikon
