Views displays (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: More
hu: Több

en: Empty text
hu: Üres szöveg

en: Full
hu: Teljes

en: Pager
hu: Lapozó

en: H1 title
hu: <code>h1</code> cím

en: H2 title
hu: <code>h2</code> cím

en: H2 block title
hu: <code>h2</code> blokk cím

en: Attachment before
hu: Csatolmány előtt

en: Attachment after
hu: Csatolmány után

en: Feed icon
hu: Csatornaikon
