Views displays (6.x-2.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: More
no: Mer

en: Empty text
no: Tom tekst

en: Pager
no: Sidenavigasjon

en: Attachment before
no: Vedlegg før

en: Attachment after
no: Vedlegg etter

en: Feed icon
no: Strøm-symbol
