Views displays (6.x-2.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: More
sv: Mer

en: Empty text
sv: Text för tomt fält

en: Full
sv: Fullständig

en: Pager
sv: Paginerare

en: Attachment before
sv: Bilaga innan

en: Attachment after
sv: Bilaga efter

en: Feed icon
sv: Ikon för innehållsflöde
