Views displays (6.x-2.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: More
vi: Thêm

en: Empty text
vi: Văn bản trắng

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Pager
vi: Phân trang

en: Attachment before
vi: Đính kèm phía trước

en: Attachment after
vi: Đính kèm phía sau
