Views displays (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Attachment before
bo: ཟུར་སྣོན་སྔོན་དུ

en: Attachment after
bo: ཟུར་སྣོན་རྗེས་སུ
