Views displays (6.x-2.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: More
id: Selengkapnya

en: Empty text
id: Teks kosong

en: Full
id: Penuh

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Attachment before
id: Lampiran sebelumnya

en: Attachment after
id: Lampiran sesudahnya

en: Feed icon
id: Ikon umpan
