Views displays (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: More
it: Altro

en: Empty text
it: Testo vuoto

en: Full
it: Completo

en: Pager
it: Paginazione

en: Exposed filters
it: Filtri esposti

en: Attachment before
it: Allegato prima

en: Attachment after
it: Allegato dopo

en: Feed icon
it: Icona del feed
