Views displays (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: More
pt: Mais

en: Empty text
pt: Texto vazio

en: Full
pt: Completo

en: Pager
pt: Paginador

en: Admin links
pt: Administrar ligações

en: H1 title
pt: Título H1

en: H2 title
pt: título H2

en: Paragraph title
pt: Título do parágrafo

en: Views header
pt: Cabeçalho das Views

en: Exposed filters
pt: Filtros expostos

en: Attachment before
pt: Anexo antes

en: Views content
pt: Conteúdo das Views

en: Attachment after
pt: Anexo depois

en: Views footer
pt: Rodapé das Views

en: Feed icon
pt: Ícone de feed
