Views displays (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: More
uk: Ще

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Full
uk: Повністю

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Admin links
uk: Адміністративні посилання

en: Views displays
uk: Відображення видів

en: H1 title
uk: H1 заголовок

en: H2 title
uk: H2 заголовок

en: Paragraph title
uk: Заголовок абзацу

en: Views header
uk: Верхній колонтитул видів

en: Exposed filters
uk: Розкриті фільтри

en: Attachment before
uk: Долучення перед

en: Views content
uk: Вміст видів

en: Attachment after
uk: Долучення після

en: Views footer
uk: Нижній колонтитул видів

en: Feed icon
uk: Іконка потоку

en: Views title
uk: Заголовок видів
