Velo (an administration theme for Drupal) (6.x-1.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: No vocabularies available.
es: No hay vocabularios disponibles.
